IVPA Okná

  • Je spoločnosť so zameraním na predaj a montáž okien, exteriérových dverí, garážových brán či tieniacej techniky. Firma vznikla na základe dlhoročnej skúsenosti montáže okien po celom Nemecku.
    Zaručujeme najvyššiu kvalitu montáže a dodania materiálu priamo k Vám.
  • Montujeme okná po celom území Slovenska, primárne sa špecializujeme na Žilinský kraj.
  • Používame materiály, ktoré sa vyrábajú predovšetkým v Nemecku. Niektoré z týchto materíálov sú na trhu už viac ako 30 rokov a sú zárukou nielen kvality ale aj dlhoročnej funkčnosti.
  • Využívame najmodernejšie technológie, jednou z nich je montáž okien spôsobom Ral.
  • Neustále sa školíme a zdokonaľujeme, aby sme poznali aktuálne trendy, o čom svedčia aj naše certifikáty.

Obory pôsobnosti

Využívame najmodernejšie technológie

Jednou z nich je aj spôsob montáže okien Ral.
Je charakteristická tým, že klasickú Pur-penu nahradil impregnovaný komprimačný pásik Kompriband, ktorý zaistí dokonalú izoláciu medzi oknom a stenou. Páska sa v stlačenom stave nalepí po celom obvode okenného rámu a až potom sa okno vsadí do otvoru a mechanicky sa ukotví.

Po čase páska expanduje a vyplní celú škáru medzi okenným rámom a stenou a vďaka rozťažnosti dokáže vyrovnávať pohyby škáry. Materiál pásky s hĺbkovou impregnáciou zabezpečuje tepelnú izoláciu, tesnosť, odolnosť proti dažďu, vodným parám a UV žiareniu. Pásku možno použiť na všetky typy okien a stien.

Rovnako ako izolácia je však dôležité aj správne upevnenie okna, preto každé okno kotvíme skrz okenný rám turbo skrutkou, ktorá upevní okno a zároveň nezhoršuje tepelný prestup, keďže je obalená v izolácii. Ide o revolučný spôsob kotvenia okien.

Ral
in
middle
out

Kontaktujte nás

Zaujali sme Vás a chceli by ste s nami spolupracovať? Máte záujem o niektorú z našich služieb a zaujíma Vás cenová ponuka?
Neváhajte a napíšte nám! Tešíme sa na našu spoluprácu.

Partneri

nogel
schuco
siegenia
somfy